Opublikowane 16 września 2021

dr n. med. Maciej Ambroziak

📢 Do zespołu w Ożarowie Mazowieckim dołączył specjalista chirurg ortopeda-traumatolog dr n. med. Maciej Ambroziak. 🤝👨‍⚕️🎓 Doktorat z wyróżnieniem i specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

🏥 Od 1998 roku w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie był zatrudniony na stanowisku Adiunkta na oddziale chirurgii kolana. Obecnie Lekarz Kierujący Oddziałem Ortopedii i Traumatologii w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim.

🩺 Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Leczenia Obrażeń I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz Queen Mary’s Hospital w Wielkiej Brytanii. W 2006 roku uhonorowany został stypendium Amerykańskiej Fundacji Kościuszkowskiej. Odbył szkolenie w zakresie chirurgii artroskopowej w Insall Scott Kelly Institute oraz w Hospital for Special Surgery w Nowym Yorku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.

Dr n. med. Maciej Ambroziak specjalizuje się w technikach artroskopowych stosowanych w chirurgii stawu kolanowego i leczenia zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego, rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki. 🦵

🌐 Więcej informacji: https://bit.ly/3ha2rhV

Konsultacje ortopedyczne prywatne odbywać się będą we wtorki w godzinach 16:00 - 20:00, zaczynając od 14 września. Zapisy na konsultacje dostępne:

☎️ 22 43 95 800

💻On-line: https://bit.ly/3zUdN0N